Alec Bradley Mundial No.4 10 kusů

Už jeho lahodná kakaová vůně vás svádí k ochutnání. Po zapálení v sobě probudí svůdnou hru chutí a vy objevíte přírodní tabák, cedrové dřevo, pik...
Kód zboží: 442
cena: 2 176 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Limitovaná edice Mundial byla představena roku 2013 na IPCR Trade Show v Las vegas jako jedna z nejžhavějších a nejočekávanějších novinek ve světě milovníků doutníků. Z hlediska konečného výsledku tvorby Alana Rubina bylo opět potvrzeno, že se zrodilo další mistrovské dílo hrdě nesoucí jméno Alec Bradley. Slovo "Mundial" znamená ve španělštině "světový". Vydán byl rovnou v pěti různých velikostech (No. 4 – No. 8) a všechny jejich jména začínají názvem "Punta Lanza" – "hrot kopí". I tentokrát byla použita již legendární směs honduraského a nikaragujské tabáku, obalovou část tvoří tabákové listy z regionu Trojes.

Už jeho lahodná kakaová vůně vás svádí k ochutnání. Po zapálení v sobě probudí svůdnou hru chutí a vy objevíte přírodní tabák, cedrové dřevo, pikantní koření, sušené ovoce a arašídy. Veškerý jeho charakter a bohatost si vychutnáte stejně intenzivně od začátku až do konce. Mundiaal je perfektní v každém směru. O jeho dokonalosti se musíte přesvědčit sami, jelikož slovy se nedá dostatečně popsat.

Parametry

Kusů v balení: 10 (dřevěná krabice)
Délka x prstýnek: 108 mm x 48
Tvar: Figurado
Země: Honduras
Výroba: Ruční balení
2