KATEGORIE

Ambos Mundos Grande Habano 1kus

Ambos Mundos Grande Habano No.1 je vysoce hodnocený doutník s krycím listem "Nicaraguan Habano".
Kód zboží: 83
cena: 135 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis značky Ambos Mundos

Doutníky Ambos Mundos byly poprvé uvedeny na trh v únoru roku 2009, jejich autor Pete Johnson je vyrábí pod záštitou rodiny Don Pepin v továrně My Father v Nicaragui. Jsou vyrobeny ze dvou druhů tabákových listů pečlivě vybraných z těch nejlepších rostlin. Výraz Ambos Mundos znamená v překladu ze španělštiny "dva světy" čímž je myšleno, že má milovník doutníků na výběr mezi krycími listy "Ecuadorian Sumatra" a "Nicaraguan Habano". Doutníky Ambos Mundos jsou voňavé a protkané mnoha chutěmi, díky kterým si je milovník doutníky rychle oblíbí.

Popis doutníku Ambos Mundos Grande Habano No.1

Ambos Mundos Grande Habano No.1 je středně plný doutník mnoha chutí a vůní, zaujme svým jemným aroma a komplexností a vyvážeností všech parametrů. Kubánská semínka tabáku vypěstovaná v Nicaragui dávají doutníkům bohatou pikantní chuť se zemitými tóny cedrového dřeva, kakaa a bílého pepře. Doutníky jsou baleny v krycím listu "Nicaraguan Habano". Ambos Mundos Grande Habano No.1 získaly vysoké hodnocení v prestižním top25 žebříčku časopisu Cigar Aficionado. Jejich předností je rovněž relativně nízká cena.

Ocenění

Vysoké hodnocení 93 bodů v nejprestižnějším žebříčku prémiových doutníků časopisu Cigar Aficionado, doutník získal fantastické 11. místo TOP25 doutníků světa v roce 2010!

Parametry

Kusů v balení: 1 (celofán + fólie)
Délka x prstýnek: 140 mm x 54
Tvar: Corona Gorda
Země: Nicaragua
Výroba: Ruční balení
2