Appleton Estate Rare Blend 12 y.o. 0,7l dárkové balení

Počátky Appleton Estate se váží k srdci Jamajky. Proto v sobě tato řada rumů nese nespoutanost a svěžest úrodnosti terénu. Unikátní vlivy počasí ...
Kód zboží: 728
cena: 784 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis

Počátky Appleton Estate se váží k srdci Jamajky. Proto v sobě tato řada rumů nese nespoutanost a svěžest úrodnosti terénu. Unikátní vlivy počasí a půdy jim propůjčují jedinečnou kvalitu. Což je nesporný důkaz toho, že záleží na tom, odkud rum pochází. K procesu kvašení používají výhradně přírodní procesy. V kombinaci s výjimečnou destilací a metod míchání tvoří Appleton Estate z třtinového cukru neobyčejný produkt, který má na slovo vzatou kvalitu. Jejich rum s duchem Jamajky v sobě má vášeň a teplo už více než 265 let.

Dvanáctiletý rum Appleton Estate Rare Blend ochutnejte nejdříve svým nosem. Při přivonění cítíte pikantní páteř s hloubkou vlastní dubu. Po prvním doušku se v ústech rozlévá měkká chuť a o slovo se hlásí dominantní trojice - hnědý cukr, karamel a ostrá chuť dubové kúry. Po polknutí se vám na hrudníku rozlévá teplo. Na jazyku přivítejte zcela nové spektrum příchutě pomerančové kůry, citrusů, ořechů a kokosu. Rum je výborný jak v kombinaci s ledem, tak čistý se sklenicí vody. Jeho barva je sytě hnědá s červenými odlesky. Dopřejte svým chuťovým buňkám toto úžasné dobrodružství.

Parametry

Obsah: 0,7l
Balení: Dárková krabice
Země: Jamajka
2