Cohiba Secretos 1 kus

Tento doutníků je absolutní nirvánou pro všechny milovníky kubánského tabákového umění. Jeho aroma připomínající pravou italskou kávu..
Kód zboží: 519
cena: 373 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Cohiba - vlajková loď značky Habanos, byla vytvořena roku 1966 pro samotného prezidenta Fidela Castra. Výroba se nachází v dříve přísně utajované, dnes ve světově proslulé továrně El Laquito. Tento další přírůstek do rodiny Cohiba je zabalený v tmavě čokoládových Maduro listech, které byly ponechány zrání po dobu 5 let. Samozřejmě byl použit jen ten nejlepší tabák vypěstovaný v oblasti Vuelta Abajo. Secretos se příliš neliší od ostatních doutníků této známé značky, což znamená, že je excelentní ve všech směrech.

Tento doutníků je absolutní nirvánou pro všechny milovníky kubánského tabákového umění. Jeho aroma připomínající pravou italskou kávu okamžitě navodí tu správnou atmosféru a dovolí vám si naplno vychutnat lahodnou tabákovou směs s cedrovým dřevem, medem, mandlemi, karamelem a bílým pepřem na pozadí. Cohiba Secretos je bezpochyby skutečnou lahůdkou!

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 110 mm x 40
Tvar: Petit Corona
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
2