Hoyo de Monterrey Coronations Tubos 1 kus

Tato značka byla založena roku 1865 Josem Generem a je pojmenována podle údolí v oblasti Vuelta Abajo, legendárního místa, kde rostou ty nejkvali...
Kód zboží: 698
cena: 191 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Tato značka byla založena roku 1865 Josem Generem a je pojmenována podle údolí v oblasti Vuelta Abajo, legendárního místa, kde rostou ty nejkvalitnější tabákové listy. Díky úrodné půdě a prvotřídnímu mikroklimatu získávají tyto listy nezaměnitelné aroma. Ručně balené Hoyo de Monterrey se vyznačují zejména svou lehkostí a bohatou aromatickou chutí. Dodnes mají významný podíl na trhu s doutníky. Chuť Hoyo de Monterrey je atraktivní volbou pro ty, kteří hledají jemné, ale aromatické Habano s lehkou chutí, elegancí a bez zbytečné složitosti.

Mladý a jemný doutník Coronations Tubos se prezentuje v elegantních hliníkových tubách. Jeho velkorysý objem kouře, chuť cedrového dřeva, ořechů a sušeného ovoce je lahodně příjemná. Po uložení v humidoru na nějaký čas svá kouzla ještě více odkryje. Vychutnejte si ho během teplého letního večera při grilování jako aperitiv.

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie, hliníkové tuby)
Délka x prstýnek: 129 mm x 42
Tvar: Petit corona
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
2