Hoyo de Monterrey Epicure No.2 Tubos 3 kusy

Tato značka byla založena roku 1865 Josem Generem a je pojmenována podle údolí v oblasti Vuelta Abajo, legendárního místa, kde rostou ty nejkvali...
Kód zboží: 701
cena: 978 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Tato značka byla založena roku 1865 Josem Generem a je pojmenována podle údolí v oblasti Vuelta Abajo, legendárního místa, kde rostou ty nejkvalitnější tabákové listy. Díky úrodné půdě a prvotřídnímu mikroklimatu získávají tyto listy nezaměnitelné aroma. Ručně balené Hoyo de Monterrey se vyznačují zejména svou lehkostí a bohatou, aromatickou chutí. Dodnes mají významný podíl na trhu s doutníky. Chuť Hoyo de Monterrey je atraktivní volbou pro ty, kteří hledají jemné, ale aromatické Habano s lehkou chutí, elegancí a bez zbytečné složitosti.

Chuťově velmi bohatý doutník s paletou tónů, například kávu, zemitost, kakaový prášek, sladký zázvor, skořice, sušené ovoce, dokonce i grahamový cracker, to je Hoyo de Monterrey Epicure No.2 Tubos. Nevšední tabákový zážitek vyvážené intenzity vám připomene, jakými tradičními hodnotami oplývala stará Kuba. Epicure No.2 je skutečným miláčkem všech milovníků Robusto formátu a není tedy divu, že si jeho jemná a příjemná chuť získala nebývalý věhlas.

Parametry

Kusů v balení: 3 (kartonová krabička, hliníkové tuby)
Délka x prstýnek: 124 mm x 50
Tvar: Robusto
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
2