La Flor Dominicana Andalusian Bull 10kusů

La Flor Dominicana Andalusian Bull je zbrusu nový koncept v portfoliu oblíbené nekubánské značky doutníků La Flor Dominicana, jenž v překladu nes...
Kód zboží: 963
cena: 4 826 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

La Flor Dominicana Andalusian Bull je zbrusu nový koncept v portfoliu oblíbené nekubánské značky doutníků La Flor Dominicana, jenž v překladu nese jméno Dominikánská květina. V jejím čele stojí tvůrce Litto Gomez Diez s manželkou Innes Lorenzo – Gomez. Ke spolupráci při tvorbě tohoto doutníku přizval Litto svého syna Tonyho. Společně doladili veškeré detaily, a tak vznikla jedinečná směs. Výsledkem je doutník zajímavý jak vzhledem, tak chutí. Velikost byla odvozena od staré doutníkové formy, kterou našel Gomez v Belgii. Název pak nese jméno města v zemi, kde se narodil. Býčí zápasy se staly předlohou pro vznik nové chuti. Poutavý odstín zelené symbolizuje barvu, která se nachází na andaluské vlajce. Symboliku hledejme i v písmu na obalu. To je založeno na rukopisu Pabla Piccasa, který rád maloval býky. Svitek odráží vzory nalezené na uniformě toreadorů.

Při kouření doutníku La Flor Dominicana Andalusian Bull okusíte směs tabákového semene Corojo, kořeněného šafránu a kmínu. Vyzkoušejte, zda kombinace těžkopádné i jemné symboliky osloví i vás. Odvážná a rafinovaná chuť ve vás probudí pocit matadora krotícího býka.

Parametry

Kusů v balení: 10 (dřevěná krabice)
Délka x prstýnek: 170 mm x 64
Tvar: Torpedo
Země: Dominikánská republika
Výroba: Ruční balení
2