La Flor Dominicana Coronado Corona Especial 1kus

La Flor Dominicana Coronado pochází z portfolia oblíbené nekubánské značky doutníků La Flor Dominicana, jenž v překladu nese jméno Dominikánská k...
Kód zboží: 964
cena: 145 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

La Flor Dominicana Coronado pochází z portfolia oblíbené nekubánské značky doutníků La Flor Dominicana, jenž v překladu nese jméno Dominikánská květina. V jejím čele stojí tvůrce Litto Gomez Diez s manželkou Innes Lorenzo – Gomez. Prémiový, ručně vyráběný doutník debutoval v roce 2006. Přes prestižní ocenění světové úrovně si hned nezískal odbyt spotřebitelů. Gomez se rozhodl původní směs Coronado od La Flor oživit novým názvem a designem, a popularita doutníku postupně vzrůstala. Dnes se řadí k nejprodávanějším doutníkům vůbec.

Krycím listem doutníku je nikaragujský Sun-Grown Habano, který mu propůjčuje světlý vzhled. Hustý krémový kouř se snadno dostane ven a odhalí neopakovatelnou směs chutí dřeva, kůže a karamelu. Na konci zaznamenáme nádech kakaa a kávových zrn, stejně tak jako tóny švestek a třešní. Jedná se o odvážný, vyvážený a poctivý kouř. Na své si přijdou milovníci jemně pikantní chuti.

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 150 mm x 47
Tvar: Corona Grande
Země: Dominikánská republika
Výroba: Ruční balení
2