La Flor Dominicana Salomon Unico 1kus

La Flor Dominicana Salomon Unico pochází z portfolia oblíbené nekubánské značky doutníků La Flor Dominicana, jenž v překladu nese jméno Dominikán...
Kód zboží: 970
cena: 694 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

La Flor Dominicana Salomon Unico pochází z portfolia oblíbené nekubánské značky doutníků La Flor Dominicana, jenž v překladu nese jméno Dominikánská květina. V jejím čele stojí tvůrce Litto Gomez Diez s manželkou Innes Lorenzo – Gomez. Doutník Salomon Unico je uměleckým dílem, které potvrzuje nesmírný talent a značku doutníků v Dominikánské republice. Gomez dal k vytvoření tohoto doutníku jednoduché pokyny. Jen se bavte. Musí to být jedinečné a umělecké, ale musí to být dobrý tabák.“ Doutník byl vytvořen v limitované edici, tím dostává svému názvu Unico a žádné dva obaly nejsou stejné, což mu zajišťuje vysokou sběratelskou hodnotu.

Dominikánské plnivo a pojivo je doplněno kombinací dvou krycích listů – kandela dodá zelenou barvu, tmavý odstín zajistí maduro. Lehké opálení má na svědomí semeno Connecticut. Listy jsou rozřezané do různých tvarů, a tím vznikají zajímavé kresby a ornamenty. Stejně jako rozdílný vzhled nás překvapí různé chutě. Najdeme zde celou škálu ostřejších i sladkých tóny. Pokud hledáte jedinečnost, pak s tímto doutníkem nešlápnete vedle.

Parametry

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 178 mm x 60
Tvar: Figurado
Země: Dominikánská republika
Výroba: Ruční balení
2