Montecristo Mini 10 kusů - 2 balení

Řada doutníků Montecristo je inspirována divokou španělskou kulturou. Jak už sám název napovídá, nese v sobě chuť této řady sílu a odhodlání dlou...
Kód zboží: 742
cena: 406 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Řada doutníků Montecristo je inspirována divokou španělskou kulturou. Jak už sám název napovídá, nese v sobě chuť této řady sílu a odhodlání dlouho vězněného a následně bohatého a tajemného hraběte Monte Crista. Abyste se nemuseli vzdávat svého potěšení i ve chvílích, kdy jste tlačeni časem, vyvinuli pro vás odborníci v továrně v Kubě mini verze standardní velikosti doutníků. Ty však nejsou o nic míň kvalitní. Díky strojové výrobě jsou baleny pevně a spolehlivě. Vychutnejte si potěšení tak, jak jste zvyklí v praktickém mini balení Montecristo.

Tak jako u většiny doutníků Montecristo, se vám na patře při vydechování kouře rozleje mléčná příchuť hustého dýmu. Když kouř vstupuje do vás, na vteřinu jako byste ucítili plejádu kubánského ovoce. Druhá polovina minidoutníčku má ostřejší chuť, která je zahalena do čokoládového tajemství. Využijte doutník k tomu, k čemu je předurčen. Ke krátkým přestupů mezi lety, kdy chcete zapomenout na celý svět a zprostředkovat si představu toho, jak sedíte v malé francouzské kavárně, a všechen čas světa patří vám. Přesně tak lze i definovat aroma tohoto minidoutníku. Sladkost, která jde ruku v ruce s hořkostí.

Parametry

Kusů v balení: 10x2 (kartonová krabička)
Délka x prstýnek: 82 mm x 20
Tvar: Mini
Země: Kuba
Výroba: Strojové balení
2