Punch Petit Coronations Tubos 25 kusů

Nenechte se oklamat prvním pohledem. Punch Petit Coronations Tubos je navzdory skromnému vzezření velmi bohatý doutník...
Kód zboží: 661
cena: 3 837 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Výroba doutníků Punch byla založena roku 1840 Manuelem Lopezem, mistrem svého oboru, a je druhou nejstarší značkou havanskou značkou, která je stále ve výrobě. Název byl inspirován slavným komixem "Punch & Judy". Mr. Punch se svým nezaměnitelným škodolibým úsměvem a doutníkem v ruce dodnes zdobí obal těchto vynikajících kubánských doutníků. Jejich charakteristickými znaky jsou kvalitní stavba, kořeněná, mírně nasládlá chuť a květinové aroma.

Nenechte se oklamat prvním pohledem. Punch Petit Coronations Tubos je navzdory skromnému vzezření velmi bohatý doutník. Stejně jako jeho velký bratr Petit Coronation, i on nabízí čistou zemitou chuť, dřevité tóny a ořechy. Velký potenciál se skrývá v možnosti několikaletého stárnutí. Uložení v hliníkových tubách je k tomu přímo předurčené. Coronations Tubos je výbornou variantou pro začínajícího kuřáka, délka hoření je přibližně 30 minut.

Parametry

Kusů v balení: 25 (dřevěná krabice)
Délka x prstýnek: 117 mm x 42
Tvar: Petit corona
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
2