Quintero y Hno. Nacionales 1 kus

Quintero je jedno z mála Habanos značek, která nepochází přímo z hlavního města. V roce 1924 ji na jižním pobřeží Kuby založil Augustin Quintero ...
Kód zboží: 690
cena: 100 Kč
Skladem, expedice do 4 dnů
Množství:

Popis doutníku

Quintero je jedno z mála Habanos značek, která nepochází přímo z hlavního města. V roce 1924 ji na jižním pobřeží Kuby založil Augustin Quintero společně se svými čtyřmi bratry. Augustin Quintero byl tabákovým expertem, který se stal proslulým pro svojí výjimečnou schopnost vybrat jen ty nejkvalitnější listy z legendární oblasti Vuelta Abajo pro svoje směsi. Tyto doutníky nabízí zcela jedinečný chuťový profil, který je popsán jako kombinace silné zemitosti a travnaté chuti, která navozuje atmosféru venkova a svým aroma připomíná rodnou kubánskou půdu. Quintero je poměrně mladá značka, jejíž obliba a konkurenceschopnost neustále narůstá.

S velmi zřetelnou travnatou příchutí je Nationales lehce mimo standard ostatních doutníků značky Quintero. Jeho sladký nádech mu jasně určuje jemný charakter, druhá polovina s výraznou zemitostí vám ovšem bezpečně připomene, o jakou značku doutníku se ve skutečnosti jedná. Quintero y Hermano Nacionales je jedno velké kubánské překvapení.

Parametry

Kusů v balení: 1 (Uzavíratelná fólie)
Délka x prstýnek: 140 mm x 40
Tvar: Petit corona
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
2